LUT 2024

• Kategoria:Dla mieszkańców, Dla Firm

Skorzystaj z nowego rozdania unijnych funduszy.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości - Biuro Regionalne w Olsztynie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie stacjonarne pt.: "Jak wykorzystać Fundusze Europejskie dla rozwoju firm w Polsce Wschodniej", które odbędzie się w Olsztynie 6 marca br.

Spotkanie dla przedsiębiorców z Warmii i Mazur

W trakcie spotkania zostaną omówione najważniejsze aspekty programów współfinansowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027 skierowanych do przedsiębiorców z makroregionu Polski Wschodniej, realizowanych zarówno przez PARP, jak i tych wdrażanych w ramach programów regionalnych. Swoją wiedzą w zakresie innowacyjności, internacjonalizacji oraz rozwoju firm podzielą się eksperci m.in. z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz Enterprise Europe Network.

Spotkanie będzie również okazją do zapoznana się z działaniami PARP skierowanymi dla start-upów oraz wspierającymi gospodarkę obiegu zamkniętego, która jest częścią wizji osiągnięcia neutralności klimatycznej do roku 2050.

Na spotkanie stacjonarne obowiązują zapisy. Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: Kuźnia Społeczna, ul. Marka Kotańskiego 1, 10-166 Olsztyn

Termin: 6 Marca 2024 r.