KWI 2024

• Kategoria:Bank ziemi - Brownfield, Dla mieszkańców, Dla Firm

Budynki w ścisłym centrum Iławy na sprzedaż

Orange Polska oferuje na sprzedaż budynki zlokalizowane przy ul. Jagiellończyka 2 w Iławie.

Nieruchomości w centrum Iławy na sprzedaż

Atrakcyjny budynek, w bliskiej odległości od jeziora.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 1 523 m2.

Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1444,4 m2 oraz dwa budynki pomocnicze o powierzchniach: 108,45 m2 i 28,47 m2. Obiekt biurowy posiada 4 kondygnacje wraz z piwnicą i poddaszem, zaś oba pomocnicze – 2 kondygnacje (parter i poddasze). Wewnątrz budynku biurowego mieszczą się różnorodne powierzchnie (m.in. w układzie gabinetowym, sala konferencyjna, większe pokoje), pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Ponadto komunikację zapewniają 3 klatki schodowe. Nieruchomość z dobrą ekspozycją i wjazdem dla aut od ul. Jagiellończyka. Na działce dostępne miejsca parkingowe.

W skład nieruchomości wchodzą budynki:

• budynek biurowy o pow. użytkowej 1444,4 m2 (do budynku prowadzą 4 wejścia od strony podwórza i 1 wejście od strony ul. Kazimierza Jagiellończyka)
  • budynek pomocniczy o pow. użytkowej 108,45 m2 (5 drzwi wejściowych)
  • budynek pomocniczy o pow. użytkowej 28,47 m2 (1 drzwi wejściowe, zaś wejście na poddasze przez klatkę schodową)

Łączna powierzchnia budynków wynosi 1581,32 m2.

W pobliżu:

• 30 m – droga krajowa nr 16
  • 100 m – przystanek autobusowy, duży dyskont spożywczy
  • 200 m – jezioro Mały Jeziorak
  • 350 m – Urząd Miasta
  • 400 m – Stare Miasto
  • 1,75 km – stacja kolejowa ,,Iława Główna”

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY I WIĘCEJ SZCZEGÓŁOWYCH DANYCH