KWI 2024

Zakończenie kadencji Miejskiej Rady Seniorów 2019-2024

24 kwietnia odbyła się ostatnia sesja Miejskiej Rady Seniorów w kadencji 2019-2024. Było to ostatnie spotkanie członków rady w tym składzie, a zatem także okazja do złożenia gratulacji i podziękowań za zaangażowania w działania na rzecz środowiska seniorów w naszym mieście.

W sesji udział wzięli także Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski, wiceburmistrzyni Dorota Kamińska, a także Monika Kowalska-Kastrau Pełnomocniczka Burmistrza ds. osób Starszych i Niepełnosprawnych. Burmistrz wraz z zastępczynią złożyli na ręce radnych podziękowania oraz drobne upominki dziękując za całokształt pracy na rzecz poprawy sytuacji osób starszych i z niepełnosprawnościami.

My dołączamy się do podziękowań i wszystkim ustępującym Radnym życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz oczywiście mnóstwo sukcesów przy realizacji kolejnych inicjatyw!

Oto pełen skład Miejskiej Rady Seniorów kadencji 2019-2024:

Przewodniczący Ryszard Ławrynowicz

Wiceprzewodniczący: Lech Żendarski oraz Barbara Podwojewska