LIP 2021

Co dla dzieci na sierpień? Półkolonie letnie z Planetą Inspiracji!

Nie macie jeszcze planów na sierpień dla swoich pociech? Mamy świetną informację! Od 2 sierpnia ruszają półkolonie organizowane przez fundację Planeta Inspiracji, przy wsparciu Ośrodka Psychoedukacji i Urzędu Miasta Iławy.

Terminy półkolonii w Iławie dla dzieci - sierpień 2021

Półkolonie podzielone są na dwa turnusy:

- turnus 1 – 2-13.08.2021 r. krajoznawczy,

- turnus 2 – 16-27.08.2021 r. rekreacyjny.

Zajęcia będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00 na terenie Ośrodka Psychoedukacji w Iławie (ul. Chełmińska 1).

Jakie atrakcje przygowujemy dla dzieci?

Na pewno świetnie spędzonego czasu. A dokładniej między innymi gry miejskiej, zwiedzania zabytków, spotkań z ciekawymi ludźmi, wycieczek krajoznawczych i wiele innych. Półkolonie są współfinansowane z budżetu Miasta Iławy. Udział jest całkowicie bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, więc trzeba śpieszyć się z zapisami. Nie zwlekaj więc!

Jak się zapisać na półkolonie?

Należy telefonicznie lub mailowo zgłosić chęć udziału dziecka w zajęciach. Następnie pobrać i wypełnić „Kartę kwalifikacyjną uczestnika półkolonii” i dostarczyć ją w dniach 28-30 lipca w godzinach od 16:00 do 18:00 do Ośrodka Psychoedukacji (ul. Chełmińska 1 w Iławie), lub przesłać mailowo skan na adres zapisy@planetainspiracji.org.